EPSON Stylus Pro 7900 Plotter

EPSON Stylus Pro 7900 Plotter

Renklerde Devrim Yaratan 24” Yazıcı

Daha renkli, gerçekçi, daha etkileyici baskı

EPSON Stylus Pro 7900 Plotter Özellikleri

Bir A1+/24” geniş format yazıcıdan daha fazlasını bekliyorsanız Epson Stylus Pro 7900 size bunu fazlasıyla sunuyor. Renkli prova, resim ve güzel sanatlar reprodüksiyonlarında sektörün sunabileceğinin en iyisini göreceksiniz.

Renk performansında heyecan verici yeni bir dönem

Yeni Epson UltraChrome™ (Dinamik Renk Gamı) ile parmak uçlarınızda daha fazla renk bulacaksınız. Turuncu ve yeşilin ilave etmesi geniş renk gamı ele geçirildi – çimen ve yeşilliğin daha canlı, gün batımının daha göz alıcı ve ten renginin bebek hassasiyetinde olduğunu göreceksiniz.

Sıradışı netlik ve renk gamında doğruluk

Yeni ve kuvvetli teknoloji kullanımı ile Stylus Pro 7900 istenen rengi doğru dile getirmek için optimum renk kombinasyonunu seçer. Bu daha doğru renk geçişi, az nokta ve değişik ışık kaynakları altında daha çok renk sabitliği demektir.

Hızlı, emin, yüksek kaliteli sonuçlar

Stylus Pro 7900′nin sıra dışı hızı ve kalitesi ile resim kalitesinde görüntülemenin hudutlarını zorlayan mürekkep püskürtme teknolojisine sahiptir. Epson Ultrachrome™ HDR mürekkep seti kullanan yazıcı için geliştirilen Micro Piezo TFP baskı kafalarında renk başına 360 mikro nozül, sıradışı şekilde net, çok hızlı baskı alabiliyor.

Geniş bir medya seçeneği ve daha hızlı kesme hızı

Çok çeşitli medya seçeneği olan Stylus Pro 7900′un baskı alabildiği malzemeler arasında, bez, kanvas ve yapışkanlı kağıt da mevcuttur. Bütün bu özelliklerle çok kolayca, kağıt kullanımı önceden hiç bu kadar kolay olmamıştı diyebiliriz. Ayrı olarak yeni döner kağıt kesici ile tüm tabaka takriben iki saniye için hassas ve net kesilir.

Yüksek verimlilik

Kolay kurulum ve çalıştırmada sezgisel kontroller. Yüksek kapasiteli kartuşlar daha az değişim ve daha çok verim demek – hızlı ve gecelik baskı için ideal. Daha fazlası, Epson Stylus Pro 9900 bakım gerektirmez, banyo ve reprodüksiyon kullanımına uygun hale getirir.

A1 /24”: Resim, güzel sanatlar ve prova baskı için ideal
10 renkli Epson UltraChro: Daha geniş renk çeşidi ve duru, uzun müddetli sonuçlar
Geniş Medya seçeneği: Kanvas, Bez, yapışkanlı kağıt dahil bir hayli medyaya baskı olanağı
2880 x 1440 dpi maks: Son derece hassas renk geçişleri ve doğru renkler.
Epson Micro Piezo TFP: Ultra hızda, emin ve salt kontrol
Yüksek kapasiteli mürekke: Çok daha düşük fiyat ve verim sağlayan yüksek kapasiteli mürekkep

Henüz yorum yok.

Yorum bırak.