EPSON Stylus Pro 9900 Plotter

EPSON Stylus Pro 9900 Plotter

Renklerde Devrim Yaratan 44” Yazıcı

Renkli ve siyah beyaz baskıyı en yüksek düzeye taşıyın. Yeni çıkan Epson UltraChrome™ HDR pigmentli mürekkepler ile en geniş renk yelpazesini deneyin.

EPSON Stylus Pro 9900 Plotter Özellikleri

Renkli prova baskı, resim ve güzel sanatlar baskılarında sektörün sunabileceği en iyiyi Epson Stylus Pro 9900 ile görün. B0/44” genişliğinde baskıları en doğru, tutarlı ve etkin tekonoloji kullanarak göz kamaştırıcı şekilde yapar

Renk performansında heyecan verici yeni bir dönem

Yeni Epson UltraChrome™ (Dinamik Renk Gamı) ile parmak uçlarınızda daha fazla renk bulacaksınız. Turuncu ve yeşilin ilave etmesi geniş renk gamı sağladı – çimen ve yeşilliğin daha canlı, gün batımının daha göz alıcı ve ten renginin bebek hassasiyetinde olduğunu göreceksiniz.

Sıradışı netlik ve renk gamında doğruluk

Yeni ve kuvvetli teknoloji kullanımı ile Stylus Pro 9900 istenen rengi doğru dile getirmek için optimum renk kombinasyonunu seçer. Bu daha az renk geçişi, az nokta ve değişik ışık kaynakları altında daha çok renk sabitliği demektir.

Hızlı, emin, yüksek kaliteli sonuçlar

Stylus Pro 9900′nin sıra dışı hızı ve kalitesi resim kalitesinde görüntülemenin hudutlarını zorlayan mürekkep püskürtme teknolojisine kadar geniş kapsamı geniş. Epson Ultrachrome HDR yazıcı için geliştirilen Micro Piezo TFP baskı kafalarında renk başına 360 mikro meme sıradışı şekilde net, noktasız resimleri ultra hızda baskı yapabiliyor.

Geniş bir baskı ortamı ve daha hızlı kesme hızı

Her tür rulo baskı ortamını seçebilirsiniz – bez, kanvas ve yapışkan kağıtlı dahil. kağıt kullanımı bu kadar kolay olmamıştı ve yeni döner kağıt kesici ile tüm tabaka takriben iki saniye için hassas ve net kesilir.

Yüksek verimlilik

Kolay heyetim ve çalıştırmada sezgisel kontroller. Yüksek kapasiteli kartuşlar daha az değişim ve daha çok verim demek – hızlı ve gecelik baskı için ideal. Daha fazlası, Epson Stylus Pro 9900 bakım gerektirmez, banyo ve reprodüksiyon kullanımına uygun hale getirir.

B0 /44”: Fotoğraf, güzel sanatlar ve prova baskı için ideal
10 renkli Epson UltraChro: Daha geniş renk çeşidi ve temiz, uzun müddetli sonuçlar
Geniş Medya seçeneği: Bez, kanvas ve yapışkanlı kağıt dahil
2880 x 1440 dpi maks: Hassas ayrıntı ve rahat renk geçişleri
Epson Micro Piezo TFP: Ultra hızda, güvenilir ve baskı hatıranda salt kontrol sahibi
Yüksek kapasiteli mürekke: Daha randımanlı ve düşük fiyatlı

Henüz yorum yok.

Yorum bırak.