Hakkımızda

Biz Kimiz?

img1

Atak Grup olarak kağıt sektöründe plotter, plotter ürünleri, plotter kağıtları, özel kağıtlar, dijital baskı kağıtları ve baskı ürünleri/makinalarının satışını yapmaktayız.

Faaliyet merkezi Ankara olan firmamız 45 yılı aşkın tecrübesiyle güvenilirlik testinden alnının akıyla geçmiştir. İthalatını Almanya ve Japonya'dan yaptığımız ürünlerimizin yurt içinde birçok noktaya satışını yapmaktayız. Böylelikle sürekli genişleyen bir müşteri portföyüne sahip olduğumuzu gururla belirtmeliyiz.

Geçmişimiz

1968

Ankara'daki ilk Ozalit firması! Rahmetli dedemiz Fevzi Atak'ın kopyalama, ozalit, kırtasiye işlerini yapmak için kurduğu firmayla başlamıştır.

1994

Uzun yıllar ozalit çekimi yapan firmamız Sincan'daki ilk Ozalit kağıdı imalatı fabrikasını açarak sektörde dev bir adım atmıştır.

2004

Fabrika kapatıldıktan sonra Dikmen Öveçler'de kopyalama merkezi (copy center) açılmıştır. Burada 5 yıl faaliyet göstermiştir.

2009

Firmamız bu tarihten itibaren de Atak Grup adıyla dijital baskı ürünleri ve makinalarının ithalatanı yapıp tüm Türkiye geneline satışını yapmaya başlamıştır.

2014

Genişleyen müşteri portföyü ve ürün yelpazesiyle faaliyet hayatına dolu dolu devam etmektedir.

İş Alanları

Atak Grup ürünlerinin birçok sektörde kullanımı ve alıcısı vardır.

Mimarlık büroları, mühendislik büroları, yapı-denetim büroları, haritacılar, kopyalama merkezleri, fotoğraf stüdyoları, reklam ajansları, resmî kurumlar ve kırtasiyeler ürünlerimizi kullanmaktadır.

Yukarıdaki liste halinde verilen ürünler başlıca ithal edilen ürünlerimizdir. Bu ürünlerin detaylı bilgilerini ve diğer ürünlerimizi web sitemizde bulabilirsiniz.

Atak Grup Takımı

  • Turgay Atak

    1960'da Ankara Gülveren'de doğdu. Daha 10 yaşındayken babasının yanında Ozalit işine başladı...

  • Ramazan Cinnet

    1970 yılında Ankara'da doğdu. Askere gidene kadar çeşitli işlerle uğraşan Ramazan Cinnet...

Avantajlar

icon1

Firmamızla yapacağınız alışverişlerde kaliteli ürün ve indirimli fiyat avantajınız olur.

icon2

Firmamız ticari ilişkilerden daha önce insani ilişkilere önem verir. Dolayısıyla bizimle yapacağınız alışverişte güven avantajınız olur.

icon3

Bizden satın aldığınız ürünlerde güvenli paketleme ve sağlamlık avantajınız olur.

Neden Biz?

Atak Grup olarak neden bizi seçmeniz gerektiğini geniş müşteri portföyümüzden gelen olumlu geri dönüşlerle kısa kısa açıklayalım.