Plotter Teknik Servis

Plotter Teknik Servis

Ücretsiz Arıza Tespiti!

HP, Epson ve Canon marka yazıcı ve plotterlarınız için teknik servis hizmeti veriyoruz. Arıza tespiti ücretsiz!

Hemen arayın: 0312 475 34 41

HP Plotter Teknik Servisi

Teknik Servis merkezimiz Ankara'da olup güler yüzlü kaliteli hizmet anlayışı sayesinde Türkiye'nin büyük bölümünü kapsayacak şekilde gelişmeye devam etmektedir.

HP Desingjet plotter teknik destek ekibindeki kişiler tamamı eğitimli ve profesyonellerdir. Her zaman en iyi hizmeti sunmak için ihtiyaç duyulan, en yüksek standartlarda eğitilmiş, mesuliyet sahibi, işini seven ve iş ahlakına uyan kişilerden oluşmaktadır.

Bütün büyük markaların plotter servis ve tamir hizmetleri tarafımızdan yapılmaktadır.

Teknik servis personellerimiz eğitilmiş ve plotter marka ve modellerinin çoğunda onarım ve hizmet kalitesi ile donatılmıştır.

Anlaşmalı Firmalara Yerinde Plotter Servisi 

Senelik plotter servis bakım anlaşması yaptığımız firmalara periyodik aralıklarla bakım ve kontrol amaçlı ziyaretler yapmaktayız. Bu sayede yüksek fiyatlar ödeyip aldığınız Plotter yazıcınızın temiz ve sıhhatli bir şekilde çalışıp uzun ömürlü kullanılmasını sağlamaktayız.

Hp Plotter Özgün Yedek Parça Temini

Direkt anlaşmalı olduğumuz üreticiler ile Hp plotterların yedek parçalarını hızlı bir şekilde uygun ücretlerle teminini gerçekleştirip siz kullanıcılara eriştirmekteyiz.

Sitemizde HP plotter yazıcıları tamir ve onarım için şart olan bilgi destek ve servis hizmetlerini bulabilirsiniz.
Size kolaylık sağlamak için yerinde Hp plotter servis hizmeti vermekteyiz. Yani plotter'ı firmamıza getirmeden buluduğu atölye ortamında servis ve bakım hizmeti gerçekleştiriyoruz.

Hp plotter arızaları yedek parça ve kartuş vb. sarf malzeme temini için ücretsız danışmanlık hizmetimiz vardır. Hp plotter onarım işinde uzun yıllara dayanan tecrübemiz vardır.

Hızlı ve güvenilir bir şekilde kişiye özel hizmet sunuyoruz. Teknik servis personellerimiz plotter yazıcının arızasını önce yerine gelmeden sizlerden bilgi alıp hazırlığını yaparak hizmet verecektir.

Ankara Epson Plotter Teknik Servisi

Firmamız Epson plotter teknik servisi ve Epson plotter satışı ile ilgili Ankara’da ve etraf bölgelerde birçok kuruluşa hizmet vermektedir. Bu arada firmamız Epson plotter baskı makinelerine bakım anlaşmaları yaparak olası meseleleri daha oluşmadan tespit edip çözmektedir.

Epson Plotter yazıcı makinelerine yapılan bakım anlaşmaları parça dahil ve parça hariç olmak üzere iki temel gruba ayrılır. Anlaşma müddetince aletlere her 3 ayda bir genel bakım yapılır ve giderek anlık oluşan meselelere yerinde müdahale ederek siz müşterilerimizin kesintisiz çalışmasını sağlamaktayız. Bu tip anlaşmalarda arızaya müdahale müddetimiz 2 iş günüdür.

 

 

Henüz yorum yok.

Yorum bırak.