Epson Stylus Pro 3880 Plotter

Epson Stylus Pro 3880 Plotter

Profesyonel 17 inç yazıcı

Kalitesi büyük, boyutu küçük; büronuza, stüdyonuza ve bütçenize uygun.

Epson Stylus Pro 3880 Yazıcı Ücreti ve Özellikleri

A3+ Renkli İnkjet Resim Yazıcısı 5760×1440 optimize dpi’ye kadar 8×10″ A4 91 saniye baskı hızıMasaüstünüze kolayca uyacak kadar kompakt profesyonel A2+ büyük formatlı yazıcı. Parlak kırmızı içeren Epson UltraChrome K3 Mürekkep ile çeşitli kağıtlara renkli ve siyah beyaz müthiş, kalıcı fotoğraflar yazdırın.Parlak Kırmızı (macenta) içeren Epson Ultrachrome K3 Mürekkep çıktılarınıza çok geniş renk çeşitleri ve solmaya karşı özel bir dayanıklılık sağlayan 9 pigment mürekkepleri kullanır. Üç siyah düzeyi, mükemmel balanslı gri tonlama düzeyi ve yumuşak ton geçişleri sağlar ve optimize resim ve donuk siyah arasındaki otomatik geçiş seçtiğiniz kağıt üzerinde size en iyi neticeleri verir.4’’ -17’’ arasındaki genişliklerde ve 37,4 inçe varan uzunluklarda marjsız fotoğraflar oluşturun.

Resim, grafik ve prova kağıdına kadar çok çeşitli kağıtlara yazdırın ve 1,5 mm’ye varan kalınlıklarda kağıt ve poster kartonlarını kullanabilen üç sayfalık kesilmiş kağıt yollarıyla esneklik katın. POS uygulamaları için mükemmeldir ve en az yer kaplayan bu kompakt yazıcı mağaza veyahut büronuza kolayca yerleştirilebilir.

Epson Stylus Pro 3880, uzaktan prova için de idealdir. Baskılar çok tutarlı olduğundan gördüğünüz her şeyi son baskıda da alacağınızdan emin olarak provaları alelacele teyit edebilirsiniz. Parlak Kırmızı içeren Epson UltraChrome K3 Mürekkebin mükemmel renk balansı ve solmaya karşı dayanıklılığıyla satış ve sergi emelli kalıcı baskılar alabilirsiniz. Üstün doğruluk özelliği, aylarca arayla yazdırılsa dahi her tekrar yazdırmanın ilkiyle aynı olmasını sağlar.

A2 /17″ masaüstü yazıcı: Çok az yer kaplayan büyük formatlı yazıcı
hızlı ve esnek baskı: Fotoğraf, güzel sanatlar ve prova baskı için ideal
Geniş kağıt seçeneği: 1,5 mm kalınlığa kadar çok çeşitli kesilmiş kağıtları destekler
Vivid(canlı) mavi ve morlu çok geniş renk gamutu
Üç düzey siyah renk ile mükemmel siyah ve beyaz baskılar
Parlak kırmızı içeren: Canlı mavi ve morlarla çok geniş renk yelpazesi
Profesyonel siyah beyaz: Siyahın üç tonuyla mükemmel siyah beyaz resimler üretir

Henüz yorum yok.

Yorum bırak.