Plotterlarınız İçin Bakım Anlaşması

Plotterlarınız İçin Bakım Anlaşması

Atak Grup, plotter makinelerinizin her zaman sağlıklı çalışması için size bakım anlaşmasını öneriyor.

Nedir Bu Bakım Anlaşması?

Bu anlaşma, yılda belirli periyotlarda plotter makineniz için bakım yapmamızı sağlar. Böylece çıkabilecek arızalar önceden yapılan revizyon sayesinde ortaya çıkmadan önü kesilmiş olur. Ayrıca makinelerin genel bakımı yanında güncelleme ve kartuş/mürekkep kontrolü de yapılır.

Bakım anlaşmamız kurumlar arasındadır. Bu anlaşmayı yapabilmemiz için en azından bir adet plotter makinesine sahip olmanız gerekmektedir.

Bakım Anlaşması Süresi

Kurumlar arası yaptığımız bakım anlaşmaları için üç farklı tarife vardır: Altı (6) aylık, bir (1) yıllık ve iki (2) yıllık anlaşmalar.

Her anlaşma için üç ayda bir periyodik bakım uygulanır. Ayrıca herhangi bir arıza durumunda da hızlı teknik servis hizmeti verilir.

Bizimle bakım anlaşması yapan kurumlar, teknik servis konusunda daha önceliklidirler. Dolayısıyla Atak Grup, bakım anlaşması yaptığı kuruma teknik servis hizmetini en hızlı bir şekilde vermeyi taahhüt etmektedir.

Bakım anlaşması için detaylı bilgi ve fiyat almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki linke tıklayarak formu doldurup bize gönderin.
https://atakkagit.com/bize-ulasin

0312 475 34 41 numaralı telefonu arayarak da bize ulaşabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum bırak.