Plan Kopya Makinaları

Plan Kopya Makinaları

plan kopya makinası Plan kopya makineleri teknik olarak fotokopi makinelerine benzer. Fakat bu aletler geniş format baskılama işleri için yapılmıştır. 2008 senesinde kimi markalar plan kopya makinelerini color renkli lazer teknolojisi ile birleştirmiştir.

Cad, netcad, idecad uygulamasında bir projenin son şeklinin plotter'den alınması neticeninde tasarıların temel projesi, kalıp projesi demir projesi, beton projesi, statik projesi, jeoloji projesi, çatı projesi, iç ve dış mimari projesi elektrik projesi, su ve kanal projesi, doğalgaz projesi, telefon ve internet hatları projesi, etraf peysaj projeleri, etraf bahçe orman ağaçlandırma projeleri, enerji projeleri, hes projeleri, tasarı kopya makinelerinde istendiği adette ve uzunlukta tasarı, plan ve projelerin çoğaltılması çekilmesi ekonomik olarak sağlanır.

Çizilen her proje, verilen her emeğe daha fazla değer katması için kağıtın kalitesine, selüloz miktarından içindeki ana ham maddesi olan odunun menşeine kalitesine kadar ehemmiyet verilmeli.

Mimarlık ve mühendislik sahalarında kullanılan plan kopya kağıtlarının çoğaltımında kullanılır.

2021 güncellemesi: Plan-kopya makinası satışı artık yapılmamaktadır.

Henüz yorum yok.

Yorum bırak.