HP Scitex LX850 Latex Plotter

HP Scitex LX850 Latex Plotter

HP Scitex LX850 LATEX

-LATEX teknolojisi ile 6 renk ve 320 santimetre e kadar, renk doygunluğu ile yüksek kalitede iç mekan ve dış mekan baskılar yapabilirsiniz.
-Laminasyonsuz 3 sene, laminasyonlu 5 yıl dış mekan dayanımı.
-LATEX boya teknolojisi ile dış mekan malzemelerde solvent makinelerden daha yüksek çizilme, egzos ve su dayanımına sahip baskılar yapabilirsiniz.
-İç mekan uygulamalarda laminasyonsuz 5 yıl, laminasyonlu olarak 10 yıla kadar baskılarınız dayanır.
-12 pikolitre nokta büyüklüğü ile 1200 dpi yüksek çözünürlük elde edersiniz. Keskin baskı ve 4 puntoya kadar okunabilir yazılar basabilir, çok çeşitli geniş ebat medyalar üzerine etkileyici baskılar yapabilirsiniz.
-HP Latex mürekkeplerle yapılan baskılarda çok düşük VOCs.(değişken organik bileşikler) bulunduğundan baskı yapılan ortamda özel bir havalandırma ihtiyacı yoktur. -Makine sarf malzemelerinde tehlikeli madde veyahut tehlikeli atık yaftası bulunmadığından güvenle kullanabilirsiniz.
-Yeni tasarım karton kartuş kutusu ile malzeme tüketimi neticesinde geri dönüşümü yapılabilir.
-Yeni geliştirilen Latex Mürekkepler ozon emisyonu ve hava kirliliğine sebep olan zarar veren maddeler(HAPs) içermediğinden Nordic Swan da dahil olmak üzere tüm öncü sıhhat sertifikalarındaki şartname gerekliliklerini yerine getirmektedir.
-HP Wide Scan baskı teknolojisi ile artan hız ve baskı keskinliği ile tanışacaksınız.
-Toplam 31.680 nozüle sahip 108 mm eninde, 24 KHz ateşleme frekansını destekleyen 3 adet baskı kafası ile 8,5 inç pas aralığı ile baskı yapabilirsiniz. Baskı kafaları, HP patentli optik medya hassas ilerletme sensörü “OMAS” ile kombine çalışarak dış mekan ve iç mekan baskılarınızı en hızlı şekilde baskı yapma olanağı sağlar.
-Solvent mürekkep kullanan diğer makinelerden değişik olarak HP Scitex LX850 Latex baskı makinesi, su bazlı HP Latex mürekkep ve HP Wide Scan baskı kafası kullandığından günlük olarak yapılması şart olan manuel baskı kafası bakımına ihtiyaç duymaz. Bağımsız baskı kafaları kullanıcı tarafından kolaylıkla değiştirilebildiğinden iş kaybı ve servis fiyatlarına yol açmaz.
-3 litrelik mürekkep tankları ve 110 kilogram medya kapasitesi ile medya ve malzeme değişim sıklığı çok daha azdır. Optik nokta dedektörü ve HP Scitex LX 850 bakım kiti yatırımınızın kısa müddette geri dönüşümünü sağlar.
-HP Scitex LX850 Latex makinesinde bulunan HP Dream Color teknolojisi ile yazıcının ömrü süresince sıcaklık ve neme bağlı olarak renk tutarlılığında daimilik sağlanır.
-Dahili spektrofotometre bulunan HP Scitex LX850 Latex makinesinde yazıcı tarafından basılan hedef renk ölçülerek ihtiyaç duyulan düzeltmeler yapılıp kaydedilir. Böylelikle renk kalibrasyonu tam otomatik olarak gerçekleştirilmiş olur.

Çoğunlukla büyük işletmelerce seçilen bu makinayı aldığınızda HP Elites ( Seçkin Müşteriler) arasına girmektesiniz.

Sizde HP’nin büyülü dünyasına katılmak için hemen bizi arayınız.

Henüz yorum yok.

Yorum bırak.