HP Plotter Baskı Kafası Satışı ve Tamiri

HP Plotter Baskı Kafası Satışı ve Tamiri

Atak Grup olarak HP Designjet serisi plotter / printer modellerinin baskı kafalarının satışını ve tamirini yapmaktayız. 45 yıldır sürekli genişleyen müşteri portföyüyle güvenilir marka Atak Grup, sektörün lideri konumunda. Bu yazımızda size baskı kafasının ne olduğunu ve hangi baskı kafalarının tamirini ve satışını yapıyoruz onlardan bahsedeceğiz.

Baskı kafası; nokta vuruşlu veya diğer yazıcılarda, görüntüyü oluşturmak için mürekkep şeridini kağıda vuran pinlerdir. Bir mürekkep püskürtmeli yazıcılarda baskı kafası, mürekkebi yerleştiren memedir.

Bir baskı kafasının aradığınız şeye bağlı olarak farklı anlamları vardır. Bir durumda, imaj uygulamalarınızı kağıda baskı yaptığınız yazıcının donanımlarından birisi anlamına gelebilir. Başka bir durumda, doğru pozisyondaki kağıt üzeride mürekkep bırakmak için kullanılan bir yazıcı cihazı olabilir.

Bir yazıcı kafası, görüntünün transferini yapan bir yazıcının bir parçasıdır. Mürekkep püskürtmeli yazıcılarda, yazıcı kafası kağıda mürekkep aktarır. Katı mürekkep yazıcılarda ise, baskı kafası ilk önce yazıcı silindirine aktarır mürekkebi daha sonra kağıda da kağıda aktarılır.

HP Plotter baskı kafası tamiri   firmamız Atak Kağıt tarafından yapılmaktadır...

HP 72 baskı kafası ve diğer baskı kafası modellerinin tamirini ve satışını yapmaktadır.

HP Designjet T790 ve T795 modelleriyle uyumludur. 

Detaylı bilgi ve fiyat için hemen arayınız: 0312 475 3441

Henüz yorum yok.

Yorum bırak.