HP Designjet Z5400 Plotter

HP Designjet Z5400 Plotter

Dayanıklı baskılar oluşturabileceğiniz grafikler için ilk birden fazla rulolu ePrinter. İki rulo ve akıllı değiştirme özelliği ile iş akışınızı hızlandırın. Kolay işlemler ve ispat edilmiş HP güvenilirliği ile teslim müddetlerinizi kısaltın ve yüksek kaliteli baskılar sunun.

1118 mm (44 inç) özellikli bu model;
600 x 600 dpi giriş çözünürlüğünden 2400 x 1200 optimize edilmiş dpi çözünürlüğe kadar;
Gigabit Ethernet (1000Base-T), Yüksek Hızlı USB 2.0, EIO Jetdirect aksesuar yuvası;
640 MB RAM üzerine 64 GİGABYTE (sanal) hafıza;
İki otomatik rulo besleyici, akıllı rulo değiştirme, yaprak besleme, ortam çıkış bölmesi, otomatik kesici özelliklerini kendinde barındırır.

Çeşitli uygulamaları kolay bir şekilde ve yüksek kaliteli, uzun ömürlü baskıları randımanlı bir şekilde oluşturmak isteyen fotokopi mağazaları, GIS, Müessesesel, Kamu Sektörü ve Perakende işletmeler için ideal, grafiklere yönelik ilk ansızın fazla rulolu ePrinter.

Hazır olun: Acil talepleri, ansızın fazla rulo ve akıllı ortam değiştirme özelliğine sahip, grafiklere yönelik ilk ePrinter’ı kullanarak karşılayın.Daha az rulo değiştirme ve mürekkep düzeyleri, ürün yazılımı aktüellemeleri ve diğer özelliklere yönelik, faydalı vaziyet bildirimleri ile çalışma müddetini artırın.HP Instant Printing PRO özelliğini kullanarak PDF, PostScript®, HP-GL/2, TIFF ve JPEG dosyalarını hızlı bir şekilde önizleyin, net ve yazdırın.320 GİGABYTE sabit sürücü, kenarlıksız yazdırma[1] ve hızlı kuruyan HP Resim Mürekkepleri ile teslim müddetlerinizi kısaltın.

Firma içinde posterler, fotoğraflar, tuvaller, arkadan aydınlatmalı baskılar, iç mekan tabelaları, POS posterleri, çizimler ve haritalar oluşturun.Üç değişik tondaki siyah HP Resim Mürekkepleri’ni kullanarak üstün kaliteli siyah ve beyaz görüntülerle müşterilerinizi etkileyin.HP Çok Boyutlu Akıllı Damla Yerleştirme Teknolojisi sayesinde yumuşak renk tonları elde edin.HP Resim Mürekkepleri’ni[2] kullanarak 200 seneye kadar kullanılabilen suya dayanıklı baskılarla sunduğunuz baskı çeşitlerini artırın.

Henüz yorum yok.

Yorum bırak.