HP Designjet T1500 Plotter

HP Designjet T1500 Plotter

36 inç Designjet, zorlu takımlar için iki rulolu, web-bağlantılı eYazıcı.
Ön yükleme ve çıktılar düzenlemek için tepsiyi istifleme çıkışı ve iki rulosu ile verimliliğinizi artırın. Güçlü baskı işleme bağlıdır. Erişim ve baskı projeleri ofis dışındayken, HP Designjet ePrint & Share kullanarak.

Önden yükleme ve çıktılarınızı tertip edebileceğiniz çıktı stoklama tepsisi özelliklerine sahip iki rulolu bir yazıcı ile verimliliği artırın. Kuvvetli baskı işleme özelliklerine güvenebilirsiniz. Büro dışındayken projelere HP Designjet ePrint & Share özelliğini kullanarak ulaşın ve yazdırın.

Profesyonel kalitede ve büyük boyutlu GIS dokümanları, çizimler, görüntü işleme, sunumlar ve ortofotolar oluşturmak üzere doğru ve kullanımı kolay, web irtibatlı bir yazıcıya gereksinimi olan mimarlar, mühendisler ve GIS çalışma ekipleri için ideal bir yazıcıdır.

Bütünleşik çıktı stoklama tepsisi sayesinde baskıları düzgün ve harmanlanmış şekilde alarak çıktı karmaşasını ortadan kaldırın.Ortam rulolarını izleme, yazıcı vaziyetini dokunmatik ekrandan görüntüleme ve yazdırılırken işleri izleme özellikleri ile tam denetim elde edin.Önden yükleme ve kağıt rulosunu otomatik hizalama özellikleri sayesinde iki kağıt rulosunu zahmetsizce yükleyin. Çıktılarınızı hızlı bir denetimden geçirmenizi sağlayan düz bir yüzey ile tasarlanan, sadece 914 mm (36 inç) boyutlu küçük yazıcı ile alandan tasarruf edin.

İki rulo ve akıllı değiştirme özelliği sayesinde ansızın fazla işi değişik türde ve boyutta ortamlara yazdırarak arıza sürelerinin azalmasını sağlayın.İş kuyruklarını yönetin, baskı fiyatlarını takip edin, kenarlıksız görüntüler yazdırın ve gerçek baskı önizlemeleri sayesinde tam olarak ekranda gördüğünüz baskıyı elde edin.Altı adet Özgün HP mürekkebi ve HP yazıcı kafası ile koyu siyahlar, gerçek nötr griler ve canlı renkler elde edin.320 GİGABYTE sabit disk ve paralel işlem gücü sayesinde bir A1 baskıyı 21 saniyede alarak karmaşık dosyaları hızlı bir şekilde yazdırın.

Henüz yorum yok.

Yorum bırak.