HP Designjet T120 Yazıcı

HP Designjet T120 Yazıcı

Bir dizüstü bilgisayar, iOS veya Android™ alet kullanarak hemen her yerden baskı almanızı sağlayan Wi-Fi1 ve web irtibatı özellikleri içeren bu küçük ve kullanımı kolay 610 mm (24 inç) HP Designjet T120 ile paranızın karşılığını fazlasıyla alın.

HP Designjet T120 e-Yazıcı, CAD çizimleri için ekonomik, kullanımı kolay ve web irtibatı özelliği sunan bir yazıcı ihtiyacı duyan kişiler (AEC talebeleri, profesyoneller ve serbest çalışan kişiler) ve müesseseler (inşaat büroları ve üniversiteler) için ideal seçimdir.

Paranızın karşılığını fazlasıyla alın.

İki yazıcıdan sağlayacağınız avantajlardan tek üründe istifade edin: A4 boyutundan +/A3 boyutuna kadar yaprak yüklenebilen yerleşik tepsi ve kullanışlı önden rulo besleme özelliğiyle 210 mm (8,5 inç) ila 610 mm (24- inç) genişlikte baskılar alabilirsiniz.

Yazıcınızı sizin için en rahat olan yere yerleştirin ve yerleşik Wi-Fi irtibatı özelliği sayesinde dilediğiniz yerde çalışın.

Hem vakitten kazanın hem de tasarruf edin: Krokileri yerinde çıkararak baskı işlerinizin kontrolünü elinize alın.

Meblağlı ve fevkalade baskı kalitesi ve yüksek üretkenlik özelliklerinden istifade edin – Özgün HP mürekkepleri zengin renkler ve net hatlar sunar.

Bu küçük ve kullanımı kolay yazıcıyla geniş formatlı baskıları ne kadar kolay alabileceğinizi keşfedin.

987 mm’lik (38,9 inç) boyutuyla sınıfının en küçük ebatlı yazıcısı özelliğini taşıyan bu ürünü iş yerinizde dilediğiniz yere yerleştirin.

Pratik ve tam renkli 109 mm (4,3 inç) dokunmatik ekran, kolay kullanılır ve dolaşma ve yazdırma işlerini kolaylaştırır.

Çalışmalarınızı hızla ve doğru bir şekilde bitirin: şart olan her şeyi ilk tecrübenizde yazdırmanız için tasarlanan hassas baskı önizlemelerinden faydalanın. Ekranda gördüklerinizin aynısını ele geçireceğinizin verdiği kolayca hem vakitten hem de malzemeden tasarruf edin.

Dilediğiniz her yerde baskı alın.

HP Designjet ePrint & Share uygulaması, dizüstü bilgisayarınız, Apple® veya Android™ akıllı telefon veyahut tabletinizden HP Designjet e-Yazıcınıza yazdırmanızı sağlar2.

Stüdyonuzun dışındayken HP Designjet ePrint & Share2 uygulamasını kullanarak geniş formatlı projelere ulaşın ve bunları yazdırın.

Çalışmalarınızı otomatik olarak bulut ortamına kaydedin ve HP Designjet ePrint & Share uygulamasıyla hemen her yerden tüm işlerinize erişin.

Web irtibatı özellikleri sayesinde, projeleri HP Designjet T120 e-Yazıcınıza e-postayla gönderip yazdırın.

1 Kablosuz performansı, fiziksel ortama ve ulaşım noktasından uzaklığa bağlıdır ve etkin VPN irtibatları esnasında hudutlu olabilir. IEEE 802,11/1 b/g desteği.

2 HP Designjet ePrint & Share hesabı, yazıcının Internet’e bağlı olması ve Internet’e bağlanabilen bir alet gerekir. HP Designjet ePrint & Share mobil uygulamasının kullanılması için, uyumlu bir Apple® iOS veya Android™ alet ve Internet irtibatı gerekir. Data veya irtibat fiyatları uygulanabilir. Yazdırma müddetleri farklılık gösterebilir.

Henüz yorum yok.

Yorum bırak.