Hp Designjet L25500 Dış Mekan Plotter

Hp Designjet L25500 Dış Mekan Plotter

Hp Designjet L25500 Latex Dış Mekan Baskı Makinası

Latex 25500 ile hem iç mekan baskı hemde dış mekan baskı yapabilirsiniz. Hewlett Packard’ın bu yeni ürünü sizlere HD kalitesinde görüntüler basmanıza yardımcı olmaktadır. İç mekan ve dış mekan baskılarınızı lak( vernik ) atmaya gerek kalmadan kolayca kullanabilirsiniz. Bunun yanında HP’nin orjinal mürekkepleri ile solmaya karşı 2 yıl garantili baskılar yapın. VanVision, dış cephe kaplama, canvas baskı, tabela baskısı, billboard baskısı, çıkartma baskısı gibi tüm baskılarınızı sıkıntısız şekilde çıkarabilirsiniz.İç ve dış mekan baskı yapabilen bu makinanın teknik özellikleri :

Baskı teknolojisi: HP Termal Mürekkep Püskürtmeli
Baskı kartuşu sayısı: 6 (1 adet mavi, kırmızı, sarı, siyah, açık mavi, açık kırmızı)
Uyumlu mürekkep türleri: HP Latex Mürekkepler
Standart irtibat: Gigabit Ethernet (1000Base-T)
Rulo besleme, alıcı makara, otomatik vinil kesicisi, kağıt tabanlı ortam, aydınlatmalı polyester film ve ince panolar, Panolar, viniller, filmler, kumaşlar, kağıtlar, astarlı gözler

Bu makinamızın satışı, servisi, baskı kafası, kartuşları, servis manual ve user manualleri isteyebilirsiniz. Destek almak ve deneyimimizden faydalanmak isterseniz sizde bizi arayabilirsiniz. İle ilgili uzman satış müdürlerimiz sizlere en iyi seçimi yapacaktır.

Ekseriyetle büyük işletmelerce seçilen bu makinayı aldığınızda HP Elites ( Seçkin Müşteriler) arasına girmektesiniz.

Sizde HP’nin büyülü dünyasına katılmak için hemen bizi arayınız.

Ayrıntılı teknik bilgi ve kampanyalı satış ücreti ile ilgili satış temsilcimizle bağlantıya geçiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum bırak.