HP Designjet 510 610 mm Plotter

HP Designjet 510 610 mm Plotter

HP Designjet 510 610 mm Plotter (CH336A)

HP’nin küçük stüdyolar için en ekonomik bağımsız yazıcısı olan yeni HP Designjet 510 610 mm Plotter Yazıcı serisi, işyerinizde geniş biçimdeki CAD çizimlerini yazdırmanızı sağlar. Hassas çizgi ve mükemmel görüntü kalitesiyle yüksek tesirli neticelere hızlı ve kolayca erişin.

Geniş format teknik çizimleri iş yerinizde kolayca medya.
• CAD baskınızı iş yerinize kazancın ve fiyat ve kalitede daha çok denetime sahip olun. HP’nin en ekonomik bağımsız yazıcısı ayrı olarak, A1-sized belgeler için 55 saniyeye kadar hızlı baskı hızları ve kolay HP-GL/2 direk baskı sunar.

Yüsek çizgi kalitesi ve sıra dışı görüntü kalitesiyle güvenebileceğiniz performansın tadını çıkarın.
• Müşterilerinizi yüksek kaliteli, profesyonel görünümlü çıktılar ile etkileyin: Bu yazıcının 2400 x 1200 optimize edilmiş dpi çözünürlüğü keskin detay, hassas çizgiler ve yüksek doğruluk sağlar. 160 MB hafızayla karmaşık dosyaları kolayca işleyin ve HP-GL/2 desteğinin keyfini çıkarın.

Yüksek derecede kaliteli teknik CAD baskılarını işyerinizde, kolayca ve ekonomik bir şekilde üretin.
• HP, işyerinizde yüksek kalitede teknik CAD baskıları yapmanızı kolay ve ekonomik kılar. 28-ml ve 69-ml HP mürekkep kartuşu seçimi, ihtiyaçlarınıza uygun ekonomik baskı sağlar. Kolay kontrol oturumuyla kullanım çok kolaydır.

Henüz yorum yok.

Yorum bırak.