EPSON SureColor SC-T7000 Plotter

EPSON SureColor SC-T7000 Plotter

HAZİRAN SONUNA KADAR KAMPANYA!
Epson SC-T7000 Haziran ayı sonuna kadar sadece 4000 €!
Kurulum ve kargo bizden!
Hemen arayın: 0312 475 3441

44 inç, 4 renkli yazıcı

Hızlı, emin ve ekonomik. CAD çizimlerinden posterlere ve dış mekanda kısa müddetli kullanım emelli afişlere kadar çok çeşitli baskılar için tasarlanmıştır.

Bu hızlı ve emin 44 inç yazıcı ve özel PRESTIGE for Epson yazılımını kullanarak kolay ve hızlı bir şekilde POS posterleri oluşturun.

EPSON SureColor SC-T7000 Plotter Özellikleri

Bu 44 inç formatlı 4 renkli yazıcı, hız ve ekonominin öncelikli olduğu CAD, GIS, özel afişler, sunumlar ve iç mekan tabelaları gibi uygulamalar için idealdir. Epson için oluşturulan PRESTIGE yazılımının sürümü ile beraber verilir. Poster baskısı almak, tecrübesiz kişiler için dahi çok kolaydır. Bu uygun fiyatlı paket, teslim müddetini kısaltır ve pazarlama ve promosyon etkinliklerini zenginleştirir.

Büro ortamına meselesizce uyum sağlayacak bir şekilde tasarlanan SC-T7000, şık bir tarz ve küçük bir ayak izine sahiptir ve ön taraftan kullanılması duvara rahatça yaslanacak şekilde yerleştirilmesine imkan verir.

Randımanlı ve ekonomik
SC-T7000′in kroki modunda boş bir sayfada bir A1 baskı üretmesi yalnızca 28 saniye sürer ve 700ml, 350ml ve 110ml mürekkep kartuşu boyutu tercihleriyle optimum çalışma fiyatı sağlar.

Kurulumu ve kullanımı kolay
Kurulumu kolaydır ve bir çok imalat ortamına entegre edilebilir. Ayrı olarak, yazıcının kullanımı kolaydır ve operatörler için özel eğitim gerektirmez. Tüm kontroller ön taraftadır. Kağıt üst taraftan yüklenir ve biten baskı, ön taraftaki sepet içinde düzenli bir şekilde stoklanır. Ruloda ne kadar kağıt kaldığının izlemesi, ortam barkodu baskısı sayesinde kolaydır.

Dayanıklı, yüksek kaliteli sonuçlar
Epson UltraChrome XD Mürekkep, doygun siyah renk, geniş bir renk yelpazesi ve asgari 0,02 mm genişliğinde net ve yoğun çizgilerle yüksek kaliteli ve dayanıklı baskılar üretmek için özel olarak geliştirilmiştir. Pigment mürekkep buruşmaz, kir ve su geçirmez olduğundan, dış mekanda kısa müddetli kullanım emeliyle da baskı üretebilirsiniz.

PRESTIGE for Epson yazılımı
Yazılım, moda, çeşitli ürünler, yolcu, oyuncak ve çok daha fazlasını içeren geniş bir evvelce tanımlanmış şablon seçeneği sağlar. Haftalık reklamlar ve kısa müddetli promosyonlar için idealdir.

Faturaların ve etrafsal etkinin daha az olmasını sağlar

Etraf üzerindeki tesiri azaltmaya yardımcı olmak için SC-T7000, su tabanlı mürekkepler kullanır ve mükemmel enerji verimliliği, ENERGY STAR tarafından onaylanmıştır.

Baskı Yöntemi: Epson Micro Piezo™ baskı kafası
Baskı çözünürlüğü: 2.880 x 1.440 İnç başına nokta
Mürekkep teknolojisi: Ultrachrome® XD aqueous pigment ink
Baskı hızı: 28 sec/A1 açık Düz kağıt
Ağızlık yapılandırması: 720 Ağızlıklar Siyah, 720 Renk başına nozül
Asgari damlacık boyutu: 3,5 pl, Değişken Boyutlu Damlacık Teknolojisiyle
Renkler: Macenta, Sarı, Cyan, Mat Siyah, Fotoğraf Siyahı
Bellek: Yazıcı: 256 MB, Ağ: 128 MB
Özellikler: Bilgisayarsız doğrudan baskıya tarama
Emülasyonlar: RTL, HP-GL2, ESC/P

Henüz yorum yok.

Yorum bırak.