EPSON SureColor SC-T5000 PLOTTER

EPSON SureColor SC-T5000 PLOTTER

36 inç, 4 renkli yazıcı

Hızlı, emin ve ekonomik. CAD çizimlerinden posterlere ve dış mekanda kısa müddetli kullanım emelli afişlere kadar çok çeşitli baskılar için tasarlanmıştır.

Bu hızlı ve güvenilir 36 inç yazıcı ve özel PRESTIGE for Epson yazılımını kullanarak kolay ve hızlı bir şekilde POS posterleri oluşturun.

EPSON SureColor SC-T5000 PLOTTER ÖZELLİKLERİ

Bu 36 inç formatlı 4 renkli yazıcı, hız ve ekonominin öncelikli olduğu CAD, GIS, özel afişler, sunumlar ve iç mekan tabelaları gibi uygulamalar için idealdir. Epson için oluşturulan PRESTIGE yazılımının sürümü ile beraber verilir. Poster baskısı almak, tecrübesiz kişiler için dahi çok kolaydır. Bu uygun fiyatlı paket, teslim müddetini kısaltır ve pazarlama ve promosyon etkinliklerini zenginleştirir.

Büro ortamına meselesizce uyum sağlayacak bir şekilde tasarlanan SC-T5000, şık bir tarz ve küçük bir ayak izine sahiptir ve ön taraftan kullanılması duvara rahatça yaslanacak şekilde yerleştirilmesine imkan verir.

Randımanlı ve ekonomik
SC-T5000′in kroki modunda boş bir sayfada bir A1 baskı üretmesi yalnızca 28 saniye sürer ve 700ml, 350ml ve 110ml mürekkep kartuşu boyutu tercihleriyle optimum çalışma fiyatı sağlar.

Kurulumu ve kullanımı kolay
Kurulumu kolaydır ve bir çok imalat ortamına entegre edilebilir. Ayrı olarak, yazıcının kullanımı kolaydır ve operatörler için özel eğitim gerektirmez. Tüm kontroller ön taraftadır. Kağıt üst taraftan yüklenir ve biten baskı, ön taraftaki sepet içinde düzenli bir şekilde stoklanır. Ruloda ne kadar kağıt kaldığının izlemesi, ortam barkodu baskısı sayesinde kolaydır.

Dayanıklı, yüksek kaliteli sonuçlar
Epson UltraChrome XD Mürekkep, doygun siyah renk, geniş bir renk yelpazesi ve asgari 0,02 mm genişliğinde net ve yoğun çizgilerle yüksek kaliteli ve dayanıklı baskılar üretmek için özel olarak geliştirilmiştir. Pigment mürekkep buruşmaz, kir ve su geçirmez olduğundan, dış mekanda kısa müddetli kullanım emeliyle da baskı üretebilirsiniz.

PRESTIGE for Epson yazılımı
Yazılım, moda, çeşitli ürünler, yolcu, oyuncak ve çok daha fazlasını içeren geniş bir evvelce tanımlanmış şablon seçeneği sağlar. Haftalık reklamlar ve kısa müddetli promosyonlar için idealdir.

Faturaların ve etrafsal etkinin daha az olmasını sağlar
Etraf üzerindeki tesiri azaltmaya yardımcı olmak için SC-T5000, su tabanlı mürekkepler kullanır ve mükemmel enerji verimliliği, ENERGY STAR tarafından onaylanmıştır.

Randımanlı: Boş kağıt üzerine A1 baskı için 28 saniye
Ekonomik: 110ml – 700ml kartuş boyutları
Kullanımı kolay: Ön taraftan kullanılır
Kurulumu kolay: HP-GL benzeme modu
Yüksek kalite: 0,02 mm asgari çizgi genişliği

Henüz yorum yok.

Yorum bırak.