Epson SureColor SC-S70610 (10C) Plotter

Epson SureColor SC-S70610 (10C) Plotter

Yüksek kaliteli dış mekan yazıcısı

Beyaz ve metalik mürekkebi aynı anda destekleyen bu yüksek kaliteli dış mekan yazıcısı, kullanıcılarının portföylerini genişletmelerine imkan tanıyor.

EPSON SureColor SC-S70610 (10C) Dış Mekan Plotter Özellikleri

Epson SureColor SC-S70600, Epson’un, beyaz ve metalik mürekkebi aynı anda destekleyerek yaratıcı baskıcılar, tabelacılar ve profesyonel görüntü yazıcıların hizmet portföyünü geliştirmelerine olanak veren ilk 162,6 santimetre (64 inç) yazıcısıdır.

Epson’un UltraChrome GSX Mürekkebi ve ispat etmiş Micro Piezo TFP baskı kafasının, 1440 x 1440 dpi çözünürlükte netlik, ince teferruatlar ve pürüzsüz karışımlar sunan kombinasyonu, yüksek kaliteli baskı sağlar.

UltraChrome GSX mürekkep seti, açık macenta, açık Cyan, açık siyah ve turuncu renklerinin yanı sıra CMYK içerir ve 8 renkli SC-S70600 modeline Epson’un SureColor serisindeki en geniş renk yelpazesini sağlar. 10 renkli model, çok istikametliliği artırmak için bunlara ek olarak beyaz ve metalik mürekkepleri içerir. Her iki modelle de, zengin nötr gri ton geçişleri için açık siyah mürekkep dahil, açık renkli mürekkeplerin kullanılmış olması sayesinde, son derece yumuşak ton geçişleri sağlanabilir.

Kullanıcılar, canlı renkler, salt beyaz ve özel metalik efektleri 162,6 cm (64 inç) genişliğe kadar saydam film, vinil, kanvas, resim kağıdı ve çeşitli popüler afiş malzemeleri üzerine, uygun fiyatlı olarak basabilir. Baskılar, laminasyon olmadan dış mekanda ışığa karşı üç seneye kadar dayanıklıdır*.

SC-S70600, 8 renk kullanırken 27,3 m2/saat hızında (yüksek hız modu) ve metalik mürekkep kullanılırken 4,1 m2/saat hızında baskı yapabilir.

Arkasında yer alan kaldırma sistemi sayesinde yeni rulo takılması tek kişinin yapabileceği bir iş haline gelmiştir. Kullanıcılar, kaliteyi optimize etmek ve çalışmama müddetini azaltmak için baskı esnasında besleme ayarlamaları gerçekleştirebilir.
Epson’un UltraChrome GSX Mürekkebi kokusuzdur ve nikel içermez. Yazıcı, enerjide randımanlı olacak şekilde tasarlanmıştır ve ENERGY STAR onaylıdır.

Yüksek kalite: Micro Piezo TFP baskı kafası
Geniş renk yelpazesi: 8/10 renkli mürekkep seti
Açık siyah mürekkep: Geliştirilmiş gri renk tonları
Kolay kağıt yükleme: Tek kişilik kaldırma sistemi

1. Epson’un test standartlarına dayanmaktadır: ISO18930. Baskıların uzun ömürlü olacağı ile ilgili rastgele bir garanti vermez. Baskıların uzun ömürlü olması, alt malzeme, uygulama ve etraf şartlarına bağlıdır.

Henüz yorum yok.

Yorum bırak.