EPSON SureColor SC-S50610 (4C) Plotter

EPSON SureColor SC-S50610 (4C) Plotter

Süper hızlı dış mekan yazıcısı

Bu süper hızlı yazıcı, kullanıcılarına dış mekan geniş format baskı verimliliğini arttırmasına yardımcı olarak üretkenliği en üst düzeye taşır.

EPSON SureColor SC-S50610 (4C) PLOTTER ÖZELLİKLERİ

Üst düzeyde verimlilik için tasarlanan SC-S50600 modelinde, 51 m2/saat’ten yüksek hızda baskı için iki set CMYK (veya 5 renkli model için CMYK + beyaz) mürekkebi aynı anda kullanan iki İnce Film Piezo baskı kafası kullanılır. Dahili bir kurutucu, baskıların hızlı bir şekilde hazırlanmasını sağlayarak verimliliği artırır. Epson’un ek kurulama birimi, standart olarak katılmıştır.

Arkasında yer alan bir kaldırma sistemi kullanılarak yeni rulo takılması tek kişinin yapabileceği bir iş haline gelir. Kağıt yükleme koluna yazıcının hem önünden hem arkasından kolayca ulaşılabilir. Yazıcının opsiyonel ağır rulo besleme sistemi kullanılarak 80 kilogram.’a kadar ağır rulolar kolaylıkla yerleştirilebilir.

SC-S50600, kağıt tipine göre kağıt kullanımı ve baskı kafası hizalamayı otomatik olarak optimize eder ve düzenli kağıt besleme sağlamak için alt malzeme gerginliğini otomatik olarak ayarlar. Yazdırma esnasında, durdurmaya veya yine başlatmaya gerek kalmadan besleme ayarı gerçekleştirilebilir.

SC-S50600, posterlerden tabelalara ve taşıt kaplamalarına kadar her şeyi üretebilir. 162,6 santimetre (64 inç) genişliğe kadar vinil, kanvas, saydam film, resim kağıdı ve çeşitli popüler afiş malzemeleri üzerine emin ve uygun fiyatlı baskı yapmaya imkan tanır. 5 renkli model, hem koyu renkli hem de saydam alt malzemeler üzerinde yüksek kaliteli beyaz baskı sağlar. Baskılar, laminasyon olmadan dış mekanda ışığa karşı üç sene dayanıklıdır*.
Epson’un UltraChrome GS2 Mürekkebi kokusuzdur ve nikel içermez. SC-S50600, etrafa duyarlıdır ve özel havalandırma gerektirmeden bir büro ortamında kullanılabilir. Enerjide randımanlı ve ENERGY STAR onaylı yazıcı, etrafsal tesiri ve enerji faturalarını daha da azaltır.

Süper hızlı: 51,8 m2/saat hızında baskı
Kolay kağıt yükleme: Tek kişilik kaldırma sistemi
Otomatik: Otomatik optimizasyonlu kağıt kullanımı
Esnek: Posterler, tabelalar, afişler ve daha fazlası
Uzun ömürlü baskılar: 3 yıl dış mekanda kalabilir*

1. Epson’un test standartlarına dayanmaktadır: ISO18930. Baskıların uzun ömürlü olacağı ile ilgili rastgele bir garanti vermez. Baskıların uzun ömürlü olması, alt malzeme, uygulama ve etraf şartlarına bağlıdır.

Henüz yorum yok.

Yorum bırak.