EPSON SureColor SC-S30610 Plotter

EPSON SureColor SC-S30610 Plotter

64 inç tabela yazıcısı

Düşük toplam sahip olma fiyatlı ve etrafsal tesiri düşük, kolay kullanımlı, 64 inç, 4 renkli, iç mekan ve dış mekan tabela yazıcısı.

EPSON SureColor SC-S30610 Plotter Özellikleri

Her istikametiyle en düşük toplam sahip olma fiyatına sahip, randımanlı ve etraf arkadaşı imalat sunmak için tasarlanan SC-S30610, basım şirketlerinin, tabelacıların, dijital kopyalama atölyeleri ve reprodüksiyon merkezlerinin hizmetlerini genişletmesini sağlar.

Daha fazla baskı alın
SC-S30610, posterler, tabelalar, afişler, arka aydınlatmalı oturumlar ve POS malzemelerinden araç kaplamalarına, iç mekan dekorasyonlarına ve sergi teşhirlerine kadar her şeyi üretebilir. Desteklediği çok çeşitli rulo kağıt ortamı sayesinde kullanıcıların 64 inçe (162,6 santimetre) kadar vinil, kanvas, saydam film, resim kağıdı ve çeşitli popüler afiş malzemeleri üzerine emin ve uygun fiyatlı baskı yapmasına olanak verir.

Kullanımı kolay
Arkasında yer alan bir kriko sayesinde yeni rulo takılması tek kişinin yapabileceği bir iş haline gelir ve kağıt gerginliği yazıcının önünden veyahut arkasından kolaylıkla ayarlanabildiğinden ayar müddeti azalır ve verimlilik maksimize olur.

Verimliliği arttırın
Epson tasarımı performans, güvenilirlik ve kullanışlı kurulum sayesinde yüksek iş hacimlerinin üstesinden kolaylıkla gelinir. SC-S30610, seçilen moda bağlı olarak 7,3 m2/saat ila 29,4 m2/saat hızlarında baskı yapabilir.

Yeni mürekkep setiyle yüksek kaliteli sonuçlar elde edin
SC-S30610′da kullanılan yeni UltraChrome GS2 Mürekkep, UltraChrome GS’nin (Epson Stylus Pro GS6000′de kullanılmaktadır) kuvvetli yanlarını, yeni bir sarı renk formülasyonu ve laminasyon olmaksızın dış mekanda üç sene ışığa dayanıklılığıyla bir arada sunar*. UltraChrome GS2, kokusuz olması, nikel içermemesi ve özel havalandırma gerektirmemesi sayesinde SC-S30610′un büro ortamında kullanılabilmesini sağlar.

Fiyatları ve etrafa tesiri düşük düzeyde tutun
Enerji tasarruflu SC-S30610, ENERGY STAR onaylı olması sayesinde paranızdan tasarruf sağlamasının yanı sıra etrafa olan tesirleri de azaltır.

Düşük Sahip Olma Fiyatı: Emin ve randımanlı
Esnek: Çok çeşitli ortamlarla uyumlu
Kolay kullanım: Tek operatörce rulo yükleme
Verimli: Kroki modunda en fazla 29,4 m2/saat

1. Dış mekan dayanıklılığı, ISO 18930′la Epson’un iç testini baz almaktadır. Netice, uygulama ve konum gibi çevresel şartlara göre değişebilir. Uygulama veya çevresel şartlara bağlı olarak laminasyon gerekebilir.

Detaylı bilgi ve fiyat için arayınız: 0312 475 3441

Henüz yorum yok.

Yorum bırak.