EPSON SureColor SC-F6000 Plotter

EPSON SureColor SC-F6000 Plotter

44 inç dye süblimasyon yazıcı

Emin, yüksek kaliteli tekstil baskıları için dijital dye süblimasyon yazıcı

EPSON SureColor SC-F6000 Plotter Özellikleri

Epson SureColor SC-F6000

Epson SureColor SC-F6000, küçük formatlı, afiş, özel promosyon materyali ve süsleyici öğe baskısı için randımanlı ve emin bir seçenektir. Düşük bir toplam sahip olma fiyatı sağlar ve tüm bileşenlerin Epson tarafından tasarlandığı ve imal edildiği ilk dye süblimasyon yazıcıdır. Bu; kalite, performans ve güvenilirliğin maksimum üretkenlik için optimize edilmesini sağlar.

Epson SureColor SC-F6000, özel promosyon malzemeleri ve dekoratif öğelerden yumuşak yüzey baskısı ve afişlere kadar geniş bir yelpazede polyester uygulamalarında temel boya arıtma işlerinin yapılabildiği dayanıklı ve sağlam bir rulo beslemeli CMYK yazıcıdır. Yenilikçi tek operatörle medya yükleme ve diğer operasyonel özellikler SC-F6000′i son derece kolay kullanımlı hale getirir.

Bu dye süblimasyon yazıcı 720 x 1440 dpi çözünürlüğe ve 16 – 63m2/saat baskı hızına kadar yüksek kaliteli çıktılar sağlar (çift geçişli imalat modunda tipik olarak 30m2/saat1). Ayrı olarak dahili ve kolayca doldurulabilir 1,5 litre mürekkep sistemi ve opsiyonel otomatik alma rulosu, asgari bakımla kesintisiz imalat sağlar.

Epson Micro Piezo baskı kafası, hassas ve tekrarlanabilir performans ve uzun kullanım ömrü sağlar. Bu teknoloji Epson UltraChrome DS mürekkep ile beraber canlı renklere, yoğun siyahlara, keskin konturlara, yumuşak geçişlere, mükemmel ışık/yıkama hızı ve aşınma/terleme direncine sahip sıra dışı görseller üretir.

Epson baskı kafası ve mürekkep kombinasyonu mürekkep kullanımını asgari düzeyde tutar ve yazıcı, asgari güç tüketecek şekilde tasarlanmıştır.

Büyük baskılar: 44 inç genişliğe kadar baskı yapar
Bir Epson tasarımıdır: Optimum güvenilirlik ve performans
Micro Piezo: Üstün kalite ve yüksek baskı hızı
Tek kullanıcılı tasarım: Hızlı medya yükleme ve kolay kurulum
Hızlı çıktı: 63m2/saate kadar

1. Özellikler evvelce haber verilmeksizin değiştirilebilir. Daha fazla bilgi için mahalli Epson temsilcinize müracaatın.

Henüz yorum yok.

Yorum bırak.