EPSON Stylus Pro 7890 Plotter

EPSON Stylus Pro 7890 Plotter

EPSON Stylus Pro 7890 Resim Yazıcı Özellikleri

24 inç profesyonel yazıcı

Profesyonel resimciler ve güzel sanatlar piyasası göz önünde bulundurularak tasarlanan yazıcı, hatasız renkli reprodüksiyonda rakipsiz bir verimlilik isteyenler için idealdir.

A3+ Renkli İnkjet Resim Yazıcısı 5760×1440 optimize dpi’ye kadar 8×10″ A4 91 saniye baskı hızı

Epson Stylus Pro 7890

Ticari resimciliğin ve güzel sanatlar piyasasının ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan, ancak prova baskı piyasası için de sağlam bir tercih olan 24 inç Stylus Pro 7890, 40m2/saat gibi yüksek bir hızda gerçeğine yakın baskılar üretir.

Yüksek kaliteli renk: tutarlı düzgün geçişlere sahip mevcut en geniş renk gamını elde edin.

TFP baskı kafası: Stüdyo kalitesinden daha iyi baskılar almak için, gelişmiş nokta kalitesi ve net resimlerden faydalanın.

Parlak Kırmızı mürekkep seti içeren UltraChrome K3 mürekkep: Tabii görünen üstün gri renk yelpazesinin keyfini çıkarın. Üç adet siyah yoğunluğu – standart resim veya donuk siyah (kullanılan malzemeye bağlı olarak otomatik olarak seçilir) artı açık siyah ve çok açık siyah – renk düşümü olmaksızın yüksek kontrast oranlı, mükemmel renk tonu aralığına ve gelişmiş gri balansına sahip çarpıcı siyah beyaz çıktılar yaratır.

Mükemmel renk: Bu siyah mürekkepler kombinasyonu, çıktıların hem açık hem de koyu alanlarda düzgün bir yüzey görünümüyle, bronzlaşma içermeyeceği mananına gelir. Metamerizm de azalır, bu da hangi ışık kaynağı altında bakılırsa bakılsın, gri tonların tutarlı olmasını sağlama bağlar.

Verimi katlayın: Epson’un Otomatik Damlacık Tespit Sistemi müdahaleye gerek kalmaksızın nozüllerdeki tıkanıklığı giderir. Ayrı olarak yazıcıda fotoğraf ve mat siyahı mürekkepleri aynı anda bulunur, kağıt ruloları saniyeler içinde zahmetsizce değiştirilirken, entegre döner bıçak çıktıları alelacele ve temiz bir şekilde keser.

İsteğe bağlı satıriçi SpectroProofer: Değişik malzemeler kullanırken tutarlı ve tekrarlanabilir renk doğruluğu sağlar, ICC profilleri ve baskı doğrulama neticelerini oluştururken kontrol şeritleri ve renk fihristlerinin ölçümünü hızla yapar.

Büyük format – 24 inç çıktı
Üstün kalite mürekkepler – Parlak Macentalı UltraChrome K3
TFP baskı kafası – Gelişmiş nokta kalitesi, net resimler
Yüksek hız – Saatte 40m 2′ye kadar çıktı hızı
Verimi katlayın – Otomatik Damlacık Tespit Sistemi

Henüz yorum yok.

Yorum bırak.