Epson Stylus Pro 11880

Epson Stylus Pro 11880

64” Profesyonel Resim Yazıcısı

Sıra dışı renk, duruluk ve sağlamlığı hayal edin, hemen peşinden da hayallerinizi genişletin.

EPSON Stylus Pro 11880 PLOTTER ÖZELLİKLERİ

Epson Stylus Pro 11880

Güzel sanat, resim ve prova baskılarda gönül rahatlığı ile kullanacağınız bir yazıcı arıyorsanız ve 64” kadar baskı yapacaksanız seçiminiz Stylus Pro 11880 olmalı. Sıra dışı şekilde hızlı, kullanım fiyatı düşük ve uzun yıllar dayanacak de uzun ömürlü baskı yapın.

Profesyonel baskıda bir dönüm noktası

Vivid Magenta ile Epson UltraChrome™ K3 mürekkebi mükemmel gerçek fotoğraf kalitesinde baskı kalitesi sağlar. 8 renkli mürekkep püskürtme değişken damlacık teknolojisi ile en geniş renk seçeneğini sunuyor ve siyah beyaz baskı yaptığınızda hafif gölgeler ve vurgular önceden görmediğiniz kadar güzel olacak. Resimler artık kalıcı şekilde – değişik yazıcılarda dahi – canlı, solmayan renkleri ile çoğaltılabilirler.

Şaşırtıcı ayrıntı, hassasiyet ve çözünürlük

Stylus Pro 11880′nin sıra dışı hızı ve kalitesi resim kalitesinde görüntülemenin hudutlarını zorlayan mürekkep püskürtme teknolojisine kadar geniş kapsamı geniş. Micro Piezo™ baskı kafalarında renk başına 360 mikro meme sıradışı şekilde net, noktasız resimleri ultra hızda baskı yapabiliyor. Yeni ve yenilikçi resim işleme baskı kalitesini tüm çözünürlüklerde artırıyor.

Geniş bir baskı gamında şaşırtıcı sonuçlar

Yüksek kaliteli tek sayfa baskı için ultra ince güzel sanat baskısı, donuk baskı, parlak baskı veya kaba duyuru baskısı yapabilirsiniz.

Yüksek verimlilik

Kolay kurulum ve çalıştırmada sezgisel kontroller. Yüksek kapasiteli kartuşlar daha az değişim ve daha çok verim demek – hızlı ve gecelik baskı için ideal.

Düşük fiyat fiyatı

Epson 8-renk Ultrachrome™ K3 geniş renk gamı büyük, tekli baskı kartuşları ile en uygun mürekkep kullanımı ve düşük fiyat demektir.

64″: Resim, güzel sanatlar ve prova baskı için ideal
Vivid Magenta içeren: Daha geniş renk çeşidi ve canlı, uzun ömürlü sonuçlar
Geniş kağıt seçeneği: Sanatsal baskıdan büyük afiş baskısına kadar çok çeşitli medya kullanım
2880 x 1440 dpi maks: Hassas ayrıntı ve son derece pürüzsüz renk geçişleri
Epson Micro Piezo TFP: Ultra hız, emin ve baskılarda salt kontrol olanağı
Yüksek kapasiteli mürekke: Daha randımanlı ve sahip olma maliyetli daha düşük

Henüz yorum yok.

Yorum bırak.