Epson Stylus Pro 9890

44 inç profesyonel yazıcı

Profesyonel resimcilerin ve güzel sanatlar piyasasının yüksek hızda doğru rengi basabilen, aslına uygun çıktılar almasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

EPSON Stylus Pro 9890 Plotter Özellikler

Ticari fotoğrafçılıığın ve güzel sanatlar piyasasının ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan, ancak prova baskı piyasası için de sağlam bir tercih olan 44 inç Stylus Pro 9890, 40m2/saat gibi yüksek bir hızda doğru renkle yüksek verimliliği birleştirir.

Yüksek kaliteli renk: Tutarlı düzgün geçişlere sahip mevcut en geniş renk gamını elde edin.

TFP baskı kafası: Stüdyo kalitesinden daha iyi çıktılar için gelişmiş nokta kalitesinden ve keskin, net resimlerden faydalanın.

Parlak Macenta mürekkep setiyle UltraChrome K3: Tabii görünen üstün bir gri renk yelpazesinin keyfini çıkarın. Üç adet siyah yoğunluğu – standart resim veya donuk siyah (kullanılan malzemeye bağlı olarak otomatik olarak seçilir) artı açık siyah ve çok açık siyah – renk düşümü olmaksızın yüksek kontrast oranlı, mükemmel renk tonu aralığına ve gelişmiş gri balansına sahip çarpıcı siyah beyaz çıktılar yaratır.

Mükemmel renk: Bu siyah mürekkepler kombinasyonu, çıktıların hem açık hem de koyu alanlarda düzgün bir yüzey görünümüyle, bronzlaşma içermeyeceği mananına gelir. Metamerizm de azalır, bu da hangi ışık kaynağı altında bakılırsa bakılsın, gri tonların meblağlı olmasını sağlama bağlar.

Verimi katlayın: Epson’un Otomatik Damlacık Tespit Sistemi müdahaleye gerek kalmaksızın nozüllerdeki tıkanıklığı giderir. Ayrı olarak yazıcıda fotoğraf ve mat siyahı mürekkepleri aynı anda bulunur, kağıt ruloları saniyeler içinde zahmetsizce değiştirilirken, entegre döner bıçak çıktıları alelacele ve temiz bir şekilde keser.

İsteğe bağlı satıriçi SpectroProofer: Değişik malzemeler kullanırken meblağlı ve tekrarlanabilir renk doğruluğu sağlar, ICC profilleri ve baskı doğrulama neticelerini oluştururken kontrol şeritleri ve renk fihristlerinin ölçümünü hızla yapar.

Büyük format
44 inç çıktı
Üstün kaliteli mürekkep
Parlak Macentalı UltraChrome K3
Renk doğruluğu
İsteğe bağlı satıriçi SpectroProofer
Yüksek hız
Saatte 40m 2′ye kadar çıktı hızı
Verimi katlayın
Otomatik Damlacık Tespit Sistemi

Henüz yorum yok.

Yorum bırak.