Epson Stylus Pro 4900 Plotter

Epson Stylus Pro 4900 Plotter

Epson Stylus Pro 4900 Plotter Özellikleri

Otomatik Renk İdaresi Sağlayan 17” Yazıcı

PANTONE®* kapsamının yüzde 98′ini basabilen bu 17 inçlik yazıcı uzaktan prova baskı becerileriyle üstün, otomatik bir renk doğruluğu sağlıyor.

A2+ baskı boyutu, 2880×1440 dpi siyah ve renkli çözünürlük, bağımsız değişen 11 Kartuş ve 10 Renk baskı özelliği. UltraChrome HDR with Photo & Matte black pigment kartuş.

Bu 17 inçlik yazıcı baskı öncesi, ambalajlama, tasarım, ticari fotoğraflar ve grafik reprodüksiyonu için renk netliğinde yeni standartlar getiriyor. Epson Stylus Pro 4900, üstün renk tutarlılığı ve doğru renk eşlemesiyle öne çıkıyor ve tüm PANTONE* renklerinin yüzde 98′ini üretebiliyor. Yüksek otomasyon düzeyi ve dayanıklı mekanizmasıyla bu yazıcı, prova baskı, büro veya stüdyolarda son derecede randımanlı bir yardımcı olmaktadır.

Süper geniş renk yelpazesi: Piyasadaki en geniş renk skalalarından biri sayesinde tutarlı, doğru prova baskılar veya mükemmel kalitede fotoğraflar ve grafik çıktıları almak kolaydır. Epson’un 11 renkli UltraChrome HDR mürekkepleri ve Gelişmiş TFP baskı kafası her vakit profesyonel sonuçlar verir ve Epson’un 44 inçe varan geniş formatlı imalat yazıcılarında kullanılanlarla aynı mürekkep ve teknolojiler kullanılır.

Hatasız uzaktan prova baskı: Epson Stylus Pro 4900’ün otomatik renk onayı ve kalibrasyonu ile yüksek kaliteli uzaktan prova baskı alın. İsteğe bağlı satıriçi SpectroProofer, değişik malzemeler kullanırken tutarlı ve tekrarlanabilir renk doğruluğu sağlar, ICC profilleri ve baskı doğrulama neticelerini oluştururken kontrol şeritleri ve renk fihristlerinin ölçümünü hızla yapar.

Verimi katlayın: 30 m2/saat imalat hızıyla ve çok az bakım ihtiyacıyla daha hızlı iş üretin. Yüksek kapasiteli önden yüklemeli kaseti kağıt takmayı kolaylaştırır ve otomatik kağıt değiştirme özelliğiyle tek sayfa ve rulo kağıt arasında geçişte vakit kaybedilmez. Yazıcı ayrı olarak ikisi de takılı olan resim mürekkebi ve donuk siyah mürekkep arasında otomatik geçiş yaparak baskının durdurulmasını önler. Tüm mürekkepler değişim sıklığını düşürmek ve daha yüksek değer ele geçirmek için yüksek kapasiteli kartuşlarla sunulur.

Üstün esneklik: Kalın resim kağıdı veya sunum donuk kartonu, kanvas veya grafik uygulama kağıdı da dahil olmak üzere, 1,5mm kalınlığa kadar çok çeşitli malzemeler üzerine baskı yapar. Kaset, üstten ve önden manuel besleme veyahut rulo olmak üzere, çeşitli kağıt yolu seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Enerji tasarrufu: ENERGY STAR onaylı enerji verimliliği, daha az elektrik faturası ödemenize ve etrafsal tesiri azaltmanıza yardımcı olur.

Geniş renk yelpazesi: %98 PANTONE* kapsamına erişir
Tutarlı renk: Doğru renk eşleme
Profesyonel sonlandırma: 11 renkli UltraChrome HDR mürekkepleri
Otomatik imalat: İsteğe bağlı satıriçi SpectroProofer
Verimi katlayın: Yüksek hız, düşük bakım fiyatı

1. PANTONE® mülkiyet hakkı Pantone LLC’ye aittir. %98 kapsanan PANTONE FORMULA GUIDE katı kaplamalı palet, 2880x1440dpi’lik Epson yazıcı sürücüsüyle Epson Beyaz Yarı Donuk Prova Kağıdına baskı alındığında ele geçirilir. Üçüncü parti bir RIP ile baskı yapıldığında PANTONE kapsamı değişebilir.

Henüz yorum yok.

Yorum bırak.